Değişim Yayınları- Kitap ile Buluşma Yeriniz
Değişim Yayınları

DELİKANLI RADARCI FERMANI

  • 9786054925735
  • VAR

74,38
%15
87,50

Delikanlı Radarcı Fermanıın yürürlüğe gireceğine dair;

Dağlarda görevli radarcılara hüküm ki:

"Delikanlı Radarcı Fermanı" olarak hazırlanan bu fermanın amacı, delikanlı radarcıların tarihsel rolü ile yönetimsel, yaşamsal ve sosyal esasları belirleyerek bu esasların sistemli bir şekilde işletilmesine ilişkin prensip ve usulleri tespit ederek çalışmaktadır.

Delikanlı radarcı âleminin tarihsel rolü, sıradan radarcıların mezar kazıcısı olmasıdır. Delikanlı radarcılar; camianın dostluğu, realiteler doğrultusunda hareket etme ve sıradan radarcılara ait yaşam biçimlerinin hortlamasına karşı uzlaşmazlık ruhuyla yetişir. Sıradan radarcılar ise delikanlı radarcıları kendilerinin yönetimsel kuyruğu durumuna dönüştürmeye çalışmak gibi beyhude bir çabanın içerisindedirler. Bu nedenle bütün delikanlı radarcılar, gerekli tüm tedbirleri almak suretiyle söz konusu iğneleyici dayatmalara karşı koymak ve bertaraf etmekle mükelleftir.

Bu ferman; kavramsal ve kuramsal bir çerçeveye sahip olup, tanımlayıcı (descriptive), açıklayıcı (explanatory) ve kesit alan (cross-sectional) olması münasebetiyle de kavrayıcı, kuşatıcı ve içerik veren bir özelliğe sahiptir. Fermanın uygulanma kapsamı; radar camiasında yer alan icracı kurum, kuruluş ve makamları içerirken, uygulanacak her türlü usul, esas, prensip ve açıklamaları da detaylı bir şekilde düzenlemektedir.

Ferman, bütün radarcı camiasına şamil olup, fermanın hükümlerine uymayan ve hilafında hareket eden radarcıların delikanlı âlemindeki kaydı ikinci bir fermana kadar dondurulacaktır.

Tarih-i Ferman-ı Ali Fi 14 Rebiyülevvel, Sene: 1421, Yevm.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.